Group Actions (1.0.0-beta2) - en to tr translation catalogue (5 entries)

en: Group
tr: Grup

en: Remove
tr: Kaldır

en: Add
tr: Ekle

en: Operation
tr: İşlem

en: - Select -
tr: - Seçin -
