Group Actions (1.0.0-rc1) - en to pt translation catalogue (5 entries)

en: Group
pt: Grupo

en: Remove
pt: Remover

en: Add
pt: Adicionar

en: Operation
pt: Operação

en: - Select -
pt: - Selecionar -
