Group Actions (1.0.0-rc3) - en to et translation catalogue (5 entries)

en: Group
et: Grupp

en: Remove
et: Eemalda

en: Add
et: Lisa

en: Operation
et: Operatsioon

en: - Select -
et: - Vali -
