Group Actions (1.0.0-rc4) - en to de translation catalogue (7 entries)

en: Group
de: Gruppe

en: Remove
de: Entfernen

en: Update
de: Aktualisieren

en: Add
de: Hinzufügen

en: Operation
de: Aktion

en: - Select -
de: - Auswählen -

en: dynamic
de: dynamisch
