Group Actions (1.0.0-rc4) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: Group
eu: Taldea

en: Remove
eu: Ezabatu

en: Update
eu: Eguneratu

en: Add
eu: Gehitu

en: Operation
eu: Eragiketa

en: - Select -
eu: - Aukeratu -
