Group Actions (1.0.0-rc4) - en to fr translation catalogue (7 entries)

en: Group
fr: Groupe

en: Remove
fr: Retirer

en: Update
fr: Mettre à jour

en: Add
fr: Ajouter

en: Operation
fr: Opération

en: - Select -
fr: - Sélectionner -

en: dynamic
fr: dynamique
