Group Actions (1.0.0-rc4) - en to nl translation catalogue (7 entries)

en: Group
nl: Groep

en: Remove
nl: Verwijderen

en: Update
nl: Bijwerken

en: Add
nl: Toevoegen

en: Operation
nl: Bewerking

en: - Select -
nl: - Selecteren -

en: dynamic
nl: dynamisch
