Group Actions (1.0.0-rc4) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: Group
sk: Skupina

en: Remove
sk: Odstrániť

en: Update
sk: Aktualizovať

en: Add
sk: Pridať

en: Operation
sk: Operácia

en: - Select -
sk: - Zvoľte -
