Group Actions (1.0.0-rc5) - en to hi translation catalogue (6 entries)

en: Group
hi: समूह

en: Remove
hi: हटाएँ

en: Update
hi: नवीनीकरण

en: Add
hi: जोड़ें

en: Operation
hi: काम

en: - Select -
hi: - चुनें -
