Group Actions (1.0.0) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: Group
gl: Grupo

en: Remove
gl: Quitar

en: Update
gl: Actualizar

en: Add
gl: Engadir

en: Operation
gl: Operación

en: - Select -
gl: - Seleccione -
