Group Actions (1.0.0) - en to hr translation catalogue (6 entries)

en: Group
hr: Grupa

en: Remove
hr: Ukloni

en: Update
hr: Osvježi

en: Add
hr: Dodaj

en: Operation
hr: Operacija

en: - Select -
hr: - Odaberi -
