Group Actions (1.0.0) - en to it translation catalogue (6 entries)

en: Group
it: Gruppo

en: Remove
it: Elimina

en: Update
it: Aggiorna

en: Add
it: Aggiungi

en: Operation
it: Operazione

en: - Select -
it: - Scegliere -
