Group Actions (1.0.0) - en to jv translation catalogue (6 entries)

en: Group
jv: Grup

en: Remove
jv: Buwang

en: Update
jv: Dianyari

en: Add
jv: Tambah

en: Operation
jv: Operasi

en: - Select -
jv: - Pilih -
