Group Actions (1.0.0) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: Group
lt: Grupė

en: Remove
lt: Pašalinti

en: Update
lt: Atnaujinti

en: Add
lt: Pridėti

en: Operation
lt: Veiksmai

en: - Select -
lt: - Pasirinkite -
