Group Actions (1.0.0) - en to uk translation catalogue (6 entries)

en: Group
uk: Група

en: Remove
uk: Вилучити

en: Update
uk: Оновити

en: Add
uk: Додати

en: Operation
uk: Дія

en: - Select -
uk: - Виберіть -
