Group Actions (1.0.1) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: Group
ar: المجموعة

en: Remove
ar: حذف

en: Update
ar: تحديث

en: Add
ar: إضافة

en: Operation
ar: عملية

en: - Select -
ar: - اختر -
