Group Actions (1.0.1) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: Group
el: Ομάδα

en: Remove
el: Αφαίρεση

en: Update
el: Ενημέρωση

en: Add
el: Προσθήκη

en: Operation
el: Λειτουργία

en: - Select -
el: - Επιλέξτε -
