Group Actions (1.0.1) - en to km translation catalogue (6 entries)

en: Group
km: ក្រុម

en: Remove
km: យកចេញ

en: Update
km: ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព

en: Add
km: បន្ថែម

en: Operation
km: ប្រតិបត្តិការ

en: - Select -
km: - ជ្រើស -
