Group Actions (1.0.1) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: Group
lv: Grupa

en: Remove
lv: Izņemt

en: Update
lv: Atjaunināt

en: Add
lv: Pievienot

en: Operation
lv: Operācija

en: - Select -
lv: - Izvēlēties -
