Group Actions (1.0.1) - en to ru translation catalogue (6 entries)

en: Group
ru: Группа

en: Remove
ru: Удалить

en: Update
ru: Обновить

en: Add
ru: Добавить

en: Operation
ru: Действие

en: - Select -
ru: - Выберите -
