Group Actions (1.1.0-rc1) - en to ku translation catalogue (6 entries)

en: Group
ku: گرووپ

en: Remove
ku: بسڕەوە

en: Update
ku: نوێ‌کردنەوە

en: Add
ku: زیاد بکە

en: Operation
ku: کردار

en: - Select -
ku: - هەڵبژاردن -
