Group Actions (1.1.0-rc2) - en to ast translation catalogue (5 entries)

en: Group
ast: Grupu

en: Remove
ast: Desaniciar

en: Update
ast: Anovar

en: Add
ast: Amestar

en: Operation
ast: Operación
