Group Actions (1.1.0-rc2) - en to cs translation catalogue (6 entries)

en: Group
cs: Skupina

en: Remove
cs: Odstranit

en: Update
cs: Aktualizovat

en: Add
cs: Přidat

en: Operation
cs: Operace

en: - Select -
cs: - Vyberte -
