Group Actions (1.1.0-rc2) - en to fil translation catalogue (6 entries)

en: Group
fil: Grupo

en: Remove
fil: Tanggalin

en: Update
fil: Gawing bago

en: Add
fil: Idagdag

en: Operation
fil: Pagpapatakbo

en: - Select -
fil: - Pumili -
