Group Actions (1.1.0-rc2) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: Group
hy: Խումբ

en: Remove
hy: Հեռացնել:

en: Update
hy: Թարմացնել

en: Add
hy: Ավելացնել

en: - Select -
hy: - Ընտրել -
