Group Actions (1.1.0-rc2) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: Group
id: Grup

en: Remove
id: Hapus

en: Update
id: Perbarui

en: Add
id: Tambah

en: Operation
id: Operasi

en: - Select -
id: - Pilih -
