Group Actions (1.1.0-rc3) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: Group
ca: Grup

en: Remove
ca: Elimina

en: Update
ca: Actualitza

en: Add
ca: Afegeix

en: Operation
ca: Operació

en: - Select -
ca: - Selecciona -
