Group Actions (1.1.0-rc3) - en to hu translation catalogue (7 entries)

en: Group
hu: Csoport

en: Remove
hu: Eltávolítás

en: Update
hu: Frissítés

en: Add
hu: Hozzáadás

en: Operation
hu: Művelet

en: - Select -
hu: - Választás -

en: dynamic
hu: dinamikus
