Group Actions (1.1.0-rc3) - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: Group
kn: ಸಮೂಹ

en: Remove
kn: ತೆಗೆದುಹಾಕು

en: Update
kn: ಅಪ್ಡೇಟ್ ಮಾಡು

en: Add
kn: ಸೇರಿಸು

en: Operation
kn: ಕಾರ್ಯಾಚರಣೆ
