Group Actions (1.1.0) - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: Group
ja: グループ

en: Remove
ja: 削除

en: Update
ja: 更新

en: Add
ja: 追加

en: Operation
ja: 操作

en: - Select -
ja: - 選択 -
