Group Actions (1.1.0) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: Remove
my: ထုတ်ပယ်/ပယ်ဖျက်

en: Update
my: ပြုပြင်မွမ်းမံ

en: Add
my: အသစ်ထပ်ပေါင်းပါ

en: Operation
my: ပြုလုပ်ဆောင်ရွက်ခြင်း

en: - Select -
my: - ရွေးချယ်ရန် -
