Group Actions (1.1.0) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: Group
ta: குழுமம்

en: Remove
ta: நீக்கு

en: Update
ta: புதுப்பிக்க

en: Add
ta: சேர்

en: Operation
ta: செயல்

en: - Select -
ta: - தேர்ந்தெடு -
