Group Actions (1.1.0) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: Remove
th: เอาออก

en: Update
th: ปรับปรุง

en: Add
th: เพิ่ม

en: Operation
th: การปฏิบัติการ

en: - Select -
th: - เลือกรายการ -
