Group Actions (1.1.1) - en to ps translation catalogue (5 entries)

en: Group
ps: ګروپ

en: Remove
ps: لركول

en: Update
ps: اوسمهالیز

en: Add
ps: زیاتول

en: - Select -
ps: - غوره -
