Group Actions (1.2.0) - en to be translation catalogue (6 entries)

en: Group
be: Група

en: Remove
be: Выдаліць

en: Update
be: Абнавіць

en: Add
be: Дадаць

en: Operation
be: Аперацыя

en: - Select -
be: - Выбраць -
