Group Actions (1.2.0) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: Group
bo: ཁག

en: Remove
bo: བསུབ་པ

en: Update
bo: གསར་སྒྱུར

en: Add
bo: ཁ་སྣོན

en: Operation
bo: བཀོལ་སྤྱོད
