Group Actions (1.2.0) - en to oc translation catalogue (6 entries)

en: Group
oc: Grop

en: Remove
oc: Levar

en: Update
oc: Metre a jorn

en: Add
oc: Apondre

en: Operation
oc: Operacion

en: - Select -
oc: - Seleccionar -
