Group Actions (1.2.0) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: Group
te: సమూహం

en: Remove
te: తొలిగించు

en: Update
te: తాజాకరించు

en: Add
te: చేర్చు

en: - Select -
te: - ఎంచుకోండి -
