Group Actions (1.2.1) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: Group
az: Qrup

en: Remove
az: Çıxart

en: Update
az: Yeniləmə

en: Add
az: Əlavə et

en: - Select -
az: - Seçin -
