Group Actions (1.2.1) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: Group
ro: Grup

en: Remove
ro: Elimină

en: Update
ro: Actualizare

en: Add
ro: Adaugă

en: Operation
ro: Operație

en: - Select -
ro: -Selectați-
