Group Actions (1.2.2) - en to da translation catalogue (6 entries)

en: Group
da: Gruppe

en: Remove
da: Fjern

en: Update
da: Opdatér

en: Add
da: Tilføj

en: Operation
da: Handling

en: - Select -
da: - Vælg -
