Group Actions (1.2.2) - en to es translation catalogue (6 entries)

en: Group
es: Grupo

en: Remove
es: Eliminar

en: Update
es: Actualizar

en: Add
es: Agregar

en: Operation
es: Operación

en: - Select -
es: - Seleccionar -
