Group Actions (1.2.2) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: Group
ne: समूह

en: Remove
ne: हटाउनुहोस्

en: Update
ne: अपडेट

en: Add
ne: जोड्नुहोस

en: - Select -
ne: - चयन गर्नुहोस् -
