Group Actions (1.2.2) - en to pl translation catalogue (6 entries)

en: Group
pl: Grupa

en: Remove
pl: Usuń

en: Update
pl: Aktualizuj

en: Add
pl: Dodaj

en: Operation
pl: Czynność

en: - Select -
pl: - Wybierz -
