Group Actions (1.2.2) - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: Group
fa: گروه

en: Remove
fa: حذف

en: Update
fa: به‌روزرسانی

en: Add
fa: افزودن

en: - Select -
fa: - انتخاب -
