Group Actions (1.2.2) - en to sv translation catalogue (6 entries)

en: Group
sv: Grupp

en: Remove
sv: Ta bort

en: Update
sv: Uppdatera

en: Add
sv: Lägg till

en: Operation
sv: Funktion

en: - Select -
sv: - Välj -
