Group Actions (1.2.2) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: Group
vi: Nhóm

en: Remove
vi: Xoá

en: Update
vi: Cập nhật

en: Add
vi: Thêm

en: Operation
vi: Thao tác

en: - Select -
vi: - Chọn -
