Group Bulk Operations (2.0.2) - en to cs translation catalogue (6 entries)

en: Groups
cs: Skupiny

en: Group
cs: Skupina

en: Cancel
cs: Zrušit

en: User
cs: Uživatel

en: Enter a comma separated list of user names.
cs: Zadejte čárkou oddělený seznam uživatelských jmen.

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
cs: Došlo k chybě během zpracování operace @operation s argumenty: @args
