Group Bulk Operations (2.0.3) - en to bs translation catalogue (5 entries)

en: Groups
bs: Grupe

en: Group
bs: Grupa

en: Cancel
bs: Otkaži

en: User
bs: Korisnik

en: Enter a comma separated list of user names.
bs: Unesite listu korisničkih imena, odvojenu zarezima.
