Group Bulk Operations (2.0.3) - en to it translation catalogue (6 entries)

en: Groups
it: Gruppi

en: Group
it: Gruppo

en: Cancel
it: Annulla

en: User
it: Utente

en: Enter a comma separated list of user names.
it: Inserire un elenco di nome utente separati da una virgola.

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
it: Si è verificato un errore durante l'esecuzione di @operation con argomenti: @args
